PROGRAMET

Sëmundja pa kurë, Popcorn


Ndërsa bota i nënshtrohet një sëmundjeje misterioze që i bën njerëzit të humbasin kujtimet papritur, të sapomartuarit Ema dhe Xhud përpiqen në maksimum që të mbijetojnë pa harraur asgjë. Në momentin që Xhud fillon të tregojë shenja të sëmundjes, Ema do të bëjë gjithçka për të mbrojtur çdo kujtim të dashurisë së tyre.

 

Regjia

Chad Hartigan

Aktorë

Olivia Cooke, Jack O’Connell, Raúl Castillo, Soko.

 

Zhanri

Romancë | Dramë | Fantashkencë

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin