PROGRAMET

Shamikuqja, e hënë – e premte, Ora 18:20, Seriale Turke-HD


Asija e bukur, një shpirt i lirë në një qytet të vogël, takon Iljazin e pashëm dhe mistrec, i cili kishte bërë aksident në pistën e motokrosit. Dashuria e tyre me shikim të parë rritet shpejt në pak ditë, por sjell dhe problemet e veta.

 

Regjia:

Ali Bilgin

 

Zhanri:

Dramë

 

Aktorë:

Seçkin Özdemir, Özge Özpirinçci, Baris Falay etj.

 

Mosha e lejuar:

Fëmijë të shoqëruar nga prindërit

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 18:20

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin