PROGRAMET

Shëruesja Beatrizë

Beatriza, është një emigrante nga një qytezë meksikane, që ka përdorur mirësinë e saj për të ndërtuar një karrierë si shëruese shpirtërore. Dag Strati, është një biznesmen i pamëshirshëm që i intereson vetëm paraja dhe vetja e tij. Kur ata takohen në një darkë, botët e tyre do të përplasen dhe asnjëri nuk do të jetë më njësoj.

 

Regjia

Miguel Arteta

Skenari

Mike White

Aktorë:

Salma Hayek, John Lithgow, Connie Britton,Jay Duplass,etj…

Zhanri

Komedi | Dramë

Viti i Prodhimit

2017

 

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin