PROGRAMET

Shpërthim spontan, Popcorn


Kur nxënësit e shkollës së mesme fillojnë të shpërthejnë (me kuptimin e plotë të fjalës) në mënyrë të pashpjegueshme, maturantët Mara dhe Dilani luftojnë të mbijetojnë në një botë ku çdo moment mund të jetë i fundit. Ndërsa një romancë e papritur lulëzon midis tyre, Mara dhe Dilani zbulojnë se kur e nesëmja nuk është më e sigurtë, ata më në fund, mund të fillojnë të jetojnë të sotshmen.

 

Regjia

Brian Duffield

Aktorë

Katherine Langford, Charlie Plummer, Yvonne Orji, Hayley Law etj.

 

Zhanri

Komedi | Horror | Romancë

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 17 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin