PROGRAMET

Shtëpiakët, çdo të shtunë, ora 19:00, Family-HD


Katër burra Australianë, vendosin të përkujdesen për shtëpitë dhe familjet e tyre. Mbi të gjitha të rrisin plot përkushtim fëmijët…

 

Krijues

Ellie Beaumont, Tim Pye, Drew Proffitt

 

Aktorë

Aktorë: Firass Dirani, Gyton Grantley, Rhys Muldoon dhe Gary Sweet

 

Zhanri

Komedi | Dramë

 

Viti i prodhimit

2012

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë 19:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin