PROGRAMET

Shutter island


Një tjetër kryevepër e regjisorit Martin Scorsese, fitues i çmimit Oskar, në bashkëpunim me disa nga aktorët më të njohur të kinemasë. Dy marshallë amerikanë do të shkojnë në një ishull të izoluar për të hetuar zhdukjen e një pacienteje të çmendur dhe të dhunshme. Por ai që nisi si një hetim i thjeshtë shumë shpejt do të kthehet në një makth që askush nuk e kishte menduar. Gjatë hetimeve ata do të zbulojnë një të vërtetë tronditëse dhe të frikshme e do të kuptojnë se disa sekrete nuk mund të zhvarrosen kurrë…

 

Regjia

Martin Scorsese

Skenari

Laeta Kalogridis

Aktorë

Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley, Max von Sydow, Emily Mortimer, Patricia Clarkson, Elias Koteas, etj.

 

Zhanri

Thriller | Mister

Viti i Prodhimit

2010

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin