PROGRAMET

Sicario, e shtunë, ora 21:00, Star Channel


Një agjente idealiste e FBI-së, rekrutohet nga një agjenci qeveritare për të ndihmuar në luftën kundër karteleve të drogës në kufirin midis Meksikës dhe Amerikës.

 

Regjia

Denis Villeneuve

 

Aktorë

Emily Blunt, Josh Brolin, Benicio Del Toro.

 

Zhanri

Aksion | Krim | Dramë

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E shtunë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin