PROGRAMET

Sirena, Popcorn


Kur manjati i pasurive të patundura Liu Xian blen një enklavë bregdetare të virgjër, ai planifikon ta kthehjë atë në një prej zonave më të pëlqyera në treg. Por aty ruhet një sekret: enklava është shtëpia e sirenave të fundit të mbijetuara, dhe këtë herë ato nuk duan të rrinë urtë! Plani i tyre: të dërgojnë të bukurën Shan që të joshë Liun dhe të ndalojnë shkatërrimin e oqeaneve të tyre të dashura.

 

Regjia

Stephen Chow

Aktorë

Chao Deng, Show Lo, Yuqi Zhang, Yun Lin, Hark Tsui etj.

 

Zhanri

Komedi romantike | Fantazi

 

Viti i Prodhimit

2016

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 Vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim!

Ju njoftojmë se duke filluar nga data 01.01.2020 shoqëria “Setplex” e cila zotëron platformat televizive IPTV “Nimi TV” dhe “TVALB”, nuk gëzon më asnjë të drejtë transmetimi apo tregtimi të paketave dhe të kanaleve të Digitalb.

WordPress Lightbox Plugin