PROGRAMET

Skubi Du dhe mallkimi i fantazmës së 13-të, Popcorn


Banda e Skubi Dusë ka kapur 12 fantazmat më të frikshme që bota ka njohur ndonjëherë. Por fantazma e 13-të, ajo më e keqja, endet akoma e lirë. Me parterin e tyre të vjetër Vincent Van Ghoul në telashe, Skubi dhe miqtë e tij përgatiten për të përfunduar punën që kishin nisur, të kapin fantzmën e fundit dhe të vulosin Sëndukun e demonëve një herë e përgjithmonë.

 

Regjia

Cecilia Aranovich

Aktorë

Frank Welker, Grey Griffin, Matthew Lillard, Kate Micucci, Noshir Dalal etj.

 

Zhanri

Vizatimor | Komedi

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Për çdo moshë

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin