PROGRAMET

Steve Irwin Day, e martë, Ora 10:05-14:00, Animal Planet


I njohur si “Gjahtari i Krokodilëve”, Steve Irwin ishte një nga mbrojtësit më të famshëm të jetës së egër, të shekullit të kaluar. Ndiqni një speciale të përgatitur me pjesë nga dokumentarët e tij, për të për të kujtuar jetën dhe veprën e Steve-t, në përvjetorin e ditëlindjes.

 

Zhanri

Dokumentar | Reality

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E martë 19:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin