PROGRAMET

Superspiunazhi, Popcorn


Në jetën e Karol Pitersit nuk ndodh kurrë diçka e jashtëzakonshme, ndaj kur nis të marrë komente të papërshtatshme nga televizori, telefoni dhe mikrovala, ajo mendon se është viktimë e një shakaje, ose po çmendet. Në fakt, super inteligjenca e parë në botë ka zgjedhur Karolin si një objekt vëzhgimi, pjesa e parë e një plani për të vendosur nëse bota duhet të shkatërrohet apo jo. Tani është në dorën e saj për të vërtetuar se njerëzimi ia vlen të shpëtohet…

 

Regjia

Ben Falcone

Aktorë

Melissa McCarthy, James Corden, Bobby Cannavale, Brian Tyree Henry

 

Zhanri

Comedy | Romance | Sci-Fi

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin