PROGRAMET

Të afërmit, çdo të enjte, ora 22:00, Histori


Thonë se gjaku nuk bëhet ujë, por ndonjëherë armiqtë më vdekjeprurës, janë të afërmit më të ngushtë… Parë nga jashtë, familjet duken vendi më i ngrohtë dhe i dashur për të gjithë, ama kurrë s’do ta mendonit, se çfarë sekretesh fshehin familjet brenda tyre. Një cikël dokumentar mbi sekretin më ekstrem që mund të ketë një familje: Vrasja. Cfarë mund ta shtyj një njeri të vrasë të afërmin e tij?

 

Zhanri:

Dokumentar | Krim

 

Viti i prodhimit:

2012

Mosha e lejuar:

Mbi 15 vjeç

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të enjte 22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin