PROGRAMET

Gjeostuhia

Pas një peridhe të gjatë dhe të paprecedentë kërcënimesh nga katastrofat natyrore, lideret e botes u mblodhen për të krijuar një rrjet satelitor, i cili do të kontrollojë klimën dhe shpëtojë planetin. Por tani diçka nuk shkon. Sistemi i ideuar për të mbrojtur Tokën, po e sulmon atë, dhe krijuesit e tij duhet të garojnë me kohën për të zbuluar arsyen e vërtetë, përpara se sistemi të shkatërrojë planetin dhe të gjithe banorët e tij.

 

Regjia

Dean Devlin

Aktorë:

Gerard Butler, Abbie Cornish, Katheryn Winnick, Alexandra Maria Lara, etj…

Zhanri

Aksion | Fantashkence | Thriller

Viti i Prodhimit

2017

 

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin