PROGRAMET

Të luash me zjarrin, Popcorn


Kur zjarrfikësi Jake Carson dhe ekipi i tij shpëtojnë tre fëmijë nga një zjarr i egër, ata kuptojnë shpejt se asnjë lloj trajnimi nuk mund t’i kishte përgatitur ata për punën e tyre më sfiduese: të bërit dadon. Tek përpiqen të gjejnë prindërit e fëmijëve, jeta, puna, madje dhe stacioni i tyre kthehet përmbys, por mësojnë se fëmijët, ashtu si zjarret, janë të papërmbajtshëm dhe plot surpriza.

 

Regjia

Andy Fickman

Aktorë

John Cena, Keegan-Michael Key, John Leguizamo, Brianna Hildebrand etj.

 

Zhanri

Komedi | Familje

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin