PROGRAMET

The Batman, Popcorn


Batman, ka dy vjet që lufton krimin në qytetin e Gotham-it. Ndërkohë që është në ndjekje të një vrasësi serial, ai zbulon korrupsionin dhe inkriminimin në rangje të larta shtetërore dhe ngre dyshime për përfshirjen e familjes së tij.

 

Regjia

Matt Reeves

Aktorë

Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Jeffrey Wright, John Turturro, Colin Farrell

 

Zhanri

Aksion | Krim | Dramë

 

Viti i Prodhimit

2022

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin