PROGRAMET

The Zoo, çdo të martë, Ora 20:05, Animal Planet


Kopshti Zoologjik me famë botërore i Bronx-it rikthehet me një sezon të ri special në Animal Planet. Ndiqni historitë e pabesueshme të kafshëve të jashtëzakonshme dhe stafit të përkushtuar që kujdeset për to. Mos humbisni disa nga momentet më emocionuese të jetës së përditshme në kampusin prej 265 hektarësh të kopshtit zoologjik dhe parqet e tij simotra në të gjithë qytetin e Nju Jorkut.

Sezoni 5

 

Zhanri

Dokumentar

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të martë 20:05

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin