PROGRAMET

Trilogji komuniste 2: Radiolojërat, e diel, ora 20:00, T-HD


Radiolojërat  e organizuara nga Shërbimi Sekret Shqiptar, Sigurimi i Shtetit me Shërbimet Sekrete të vendeve të huaja,  përfshirë CIA-n Amerikane,  edhe sot mbeten  një nga ngjarjet më interesante dhe plot mister të Shqipërisë së pas Luftës së II Botërore. Një dokumetar me rëndesi të posacme drejt qasjes sa më pranë të vërtetës për menyrën sesi ato u organizuan, rrethanat historike dhe detajet e funksionimit. Radiolojërat janë gjithsej tre: përkatësisht Buza e Bredhit, Fronti i Rezistencës dhe më e rendesishmja, Liqeni i Vajkalit.

 

Autor

Genci Gjika

 

Regjia

Elidor Markja

 

Zhanri

Cikël dokumentarësh, Histori

 

Viti i prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Për çdo moshë

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E diel 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin