PROGRAMET

Udhëtime aventuriere, çdo të diel, 20:00, Natyra


Udhëtimi për disa njerëz është një arrati luksoze ose një aventurë e mbushur me adrenalinë, për disa të tjerë është një mundësi e çmuar për të zbuluar dhe për të dhënë diçka nga vetja. Njihuni me vende, të cilat rrallë i kemi parë në ekran…

 

Zhanri:
Dokumentar

 

Viti i prodhimit:
2017

 

Mosha e lejuar:

Mbi 15 vjeç

 

 

ORARE TRANSMETIMI

 

DATA ORA KANALI
Çdo të diel 20:00  

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin