PROGRAMET

Undercover Underage: Every Aspect Matters, çdo të hënë, ora 21:00, Investigation Discovery


Avokatja e fëmijëve Roo Powell dhe ekipi i saj me organizatën jofitimprurëse SOSA (Safe from Online Sex Abuse), punojnë me organet e zbatimit të ligjit për të ndihmuar në identifikimin dhe ndalimin e të rriturve që përdorin internetin për të mashtruar fëmijët.

 

Zhanri

Reality | Dokumentar | Krim

 

Sezoni

 1

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të hënë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin