PROGRAMET

Unë Karli II

Karli është një adoleshente e cila jeton me Spenserin, vëllain e saj artist…Karli ka edhe dy miq të ngushtë: Semin dhe Fredin. Të tre sëbashku kanë krijuar një emision shumë të vecantë që e kanë quajtur “Unë Karli”… i transmetohet një herë në javë, por jo në televizor, por në interet… Aventurat, fama, veshtirësitë dhe të papriturat e jetës së adoleshentëve përballë kamerës, por edhe pas saj

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e Hënë në të Premte 18:00 Junior

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin