PROGRAMET

Urat më të mëdha të botës, çdo të shtunë, ora 21:00, Shkencë


Madhështore, dramatike, frymëzuese… Njihuni me urat që janë kthyer në simbole në mbarë botën dhe në mrekulli inxhinierike. Secila prej tyre ka thyer rekorde. Inxhinjeri Robi Bell, do të niset për një aventurë nëpër botë në zbulim të arsyeve përse dhe si u ndërtuan këto struktura madhështore. Do të na tregojë lodhjen dhe sakrificat e bëra për ndërtimin e tyre dhe do të takohet me burrat dhe gratë, që i mbajnë funksionale, pavarësisht gjithçkaje…

 

Zhanri:

Dokumenar | Teknologji

 

Viti:

2017

 

Mosha e lejuar:

Për çdo moshë

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin