PROGRAMET

Vdekja dhe kthimi i Supermenit, Popcorn


Në luftë me një krijesë aliene të pamëshirshme, Supermeni shpëton planetin, por jo veten e tij. Pasojat e vdekjes së Njerut të Çeliktë dhe zhdukja e trupit të tij, çojnë ne një mister të ri: A është Supermeni akoma gjallë? Pyetja ndërlikohet më tej kur katër individë të rinj me super fuqi shfaqen për të shpallur vetën si heroi i vetëm i vërtetë.

 

Regjia

Jake Castorena, Sam Liu

Aktorë

Jerry O’Connell, Rebecca Romijn, Rainn Wilson, Rosario Dawson ect.

 

Zhanri

Vizatimor | Aksion | Fantashkencë

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin