PROGRAMET

Xhesi, e hënë – e premte, 18:30, Junior


Ne të gjithë kemi nevojë për dikë që beson tek ne. Familja Ross ka Xhessin. Ajo I mbron ata, i ngushëllon dhe mbi të gjitha i mëson të jenë të vërtetë. Njihuni me Dadon më të mirë…

 

Aktorë:

Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce

 

Zhanri

Serial komik

Viti i Prodhimit

2015

 

Mosha e lejuar

Për çdo moshë

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 18:30 junior-logo

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin