PROGRAMET

Yjet Perëndimore, Popcorn


Këngëtari legjendar amerikan Bruce Springsteen ju fton të njiheni me albumin e tij më të fundit dhe një ndër më të mirët e karrierës së tij shumëvjeçare. Ky dokumentar u jep mundësinë fansave në të gjithë botën për të parë Springsteen të performojë të 13-të këngët e albumit, të shoqëruar nga banda e tij dhe një orkestër gjigante, nën tavanin e katedrales të hambarit të tij historik gati 100-vjeçar.

 

Regjia

Bruce Springsteen, Thom Zimny

Aktorë

Bruce Springsteen, Patti Scialfa, Barbara Carr

 

Zhanri

Dokumentar | Muzikë

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin