PROGRAMET

Young Rock, çdo të mërkurë, ora 22:00, FOX


Një serial antologjik bazuar në histori të vërtetea që ka në qendër krimet dhe kriminelët më famëkeq të Amerikës.

 

Serial, Sezoni III

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të mërkurë 22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin