Info Për Produktet

DVD_Fjalori1

DVD – Fjalori elektronik i gjuhës Shqipe

5,900 LEK

  • Fjalori i pare elektronik i gjuhës shqipe me shqiptim, sipas rregullave të drejtshqiptimit të gjuhës shqipe.
  • Botim i mbështetur në fjalorin zyrtar të Institutit të Gjuhësise dhe Letërsisë me rreth 48,000 fjalë dhe 5,000 shprehje frazeologjike.
  • Kërkim automatik i thjeshtë dhe i avancuar për fjalët dhe shprehjet e përfshira në
  • Përdorim praktik dhe një referencë e rëndësishme për të gjithë studiuesit e gjuhës shqipe.
  • Pesha reale – 15

bli

Kategoria: .

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin