Info Për Produktet

HDD

Hard Disk I DigitAlb me memorie të jashtme 1 TB

4,990 LEK

Duke e lidhur me dekoderin FlyBOX, kryen funksione të jashtëzakonshme:
 
TIMESHIFT – Bën “pause” një program të caktuar që jeni duke e parë dhe nuk doni ta humbisni nëse shkëputeni nga TV juaj. Më pas vijoni ta shihni atje ku e latë, duke shtypur  butonin “Play” në telekomandë.
 
PVR –  Rregjistroni dhe ruani në memorjen e Hard Disk, një program që jeni duke e parë. Ose prenotoni një rregjistrim të një programi që do të jetë në avancë, nëpërmjet Guidës së Programeve.
Programet e rregjistruara mund të qëndrojnë në Hard Disk, për sa kohë që të dëshironi. Ato edhe mund t’i fshini lehtësisht.
 
POPCORN – Brenda Hard Disk janë dhe hidhen vazhdimisht në mënyrë automatike nga DigitAlb, nëpërmjet sinjalit televiziv, programe që i shihni kur të doni dhe sa herë të doni ( VOD).
Të ndara sipas Kategorive. Filma, dokumentarë, seriale, programe shqiptare, etj. Cilësi maksimale. Të përkthyera në gjuhën shqipe. Funksionale për këto programe edhe butonat “Pause, Play, RW, FF, Stop”
  • Pesha reale – 4

bli

Kategoria: .

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin