Info Për Produktet

telekomanda_kids

Telekomanda flyBABY

1000 LEK

Telekomanda flyBABY

Telekomandë për femijë, ku butonat përkatës shërbejnë për të shkuar direkt në kanalet e dedikuar për fëmijë të DIGITALB. Nëse FlyBOX eshte i lidhur me Hard Disk, fëmijët mund të rregjistrojnë programet që duan nëpërmjet butonit “KAP”. Për ti parë, duhet ti hapin me telekomanden tjetër, të shoqeruar nga prindi. Nëse FlyBOX është i lidhur më një memorie të jashtme (me kapacitet mbi 8 GB), fëmijet mund të bëjnë TIMESHFT me butonin NDAL/LUAJ.

  • Pesha reale – 02

bli

Kategoria: .

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin