DEKODERI TOKËSOR DVB – T2

Merre njëherë e mirë tani Dekoderin DigitAlb,
që ta kesh në shtëpi Përgjithmonë,
pavaresisht se kur vendos të abonohesh!

DigitAlb KUDO

Shkarko aplikacionin DigitAlb KUDO në celular apo tabletë dhe shih FALAS 33 kanale të DigitAlb. Kanalet e SuperSport, gjeneraliste, lajmesh, filmash, për fëmijë, dokumentarë, muzikore.

Televizion

Teknologji

Tendencë

 • 10 vjet pa Michael Jackson

  Një dekadë pa Michael Jackson, (25 qershor). Një ndër gjenitë absolut të popit, balerin i jashtëzakonshëm, që ndryshoi rrjedhën e …

  24/06/2019
 • George Clooney, president i SHBA-së?

  Aktori George Clooney dhe bashkëshortja Amal pritën këtë fundjavë në vilën e tyre në liqenin e Comos në Itali të ftuar specialë, i …

  24/06/2019
 • Anna Tatangelo me bikini në Mykonos

  Ndjekësit në delir pas fotove të publikuara nga Anna Tatangelo, e cila shfaqet me bikini në Mykonos. Ish-bashkëshortja e këngëtari …

  23/06/2019

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin