Kategoritë: ArkivaNjoftime

Njoftim !

DigitAlb njofton të gjithë abonentët mbi disa ndryshime në listën e platformave të licencuara për transmetim Duke filluar prej datës 01.06.2021, DigitAlb ka ndërprerë bashkëpunimin me shoqërinë TiBO. Duke filluar nga kjo datë, të gjithë klientët që do të blejnë abonime në TiBO nuk do të kenë mundësi të ndjekin kanalet e DigitAlb dhe programacionin e larmishëm të tij, pasi këto abonime janë të pavlefshme. Abonentët e TIBO të kontaktojnë drejtpërdrejt me DigitAlb në adresën; [email protected] në mënyrë që të garantojnë mos-ndërprerjen e sinjalit! Për çdo abonim në DigitAlb ju ftojmë të vizitoni gjithashth pikat e autorizuara të shitjeve si dhe partnerët zyrtarë të DigitAlb në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. DigitAlb është duke u zhvilluar dhe njëkohësisht është duke investuar ...

Lexo më shumë

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin