Kategoritë: ArkivaNjoftime

DigitAlb ju tërheq vëmendjen që të jeni të kujdesshëm dhe të siguroheni mirë kur blini një abonim!

DigitAlb ju tërheq vëmendjen që të jeni të kujdesshëm dhe të siguroheni mirë kur blini një abonim! Pasi në mjaft dyqane që mbajnë edhe logon e DigitAlb, brenda e jashtë Shqipërisë, ju ofrojnë abonime të tjera jo të ligjshme dhe jo të DigitAlb, por me emra nga më të ndryshmit dhe kryesisht nëpërmjet internetit. Këto shërbime pirate ju ofrohen fshehtas, me cmime mjaft të ulura sepse shesin një produkt të vjedhur dhe pa asnjë kontratë apo dokument garancie. Këta dekodera, aplikacione apo abonime të tilla nuk janë të autorizuara nga ne dhe si rrjedhim nuk janë aspak të garantuara apo cilësore. Të tilla platforma pirate kanë qënë dhe do jenë objekt i ndalimit nga policia dhe dënimit nga gjykatat brenda ...

Lexo më shumë

Kujdes nga errësira, sepse 31 Korriku po afron!

Kujdes nga errësira, sepse 31 Korriku po afron! Dhe në të gjithë Tiranën, Vorën, Kamzën e Durresin, sinjali i vjetër televiziv do të ndërpritet përgjithmonë , e do të ndizet vetëm sinjali i ri dixhital. Prandaj pajisuni për njëherë e mirë me Dekoderin Tokësor të DigitAlb, që të vazhdoni të shihni ende e më shumë plot 56 kanale të Platformës Tokësore DigitAlb, si dhe kanalet e lira Pa Pagesë. Me një cilësi dhe përzgjedhje programore që kurrë nuk e keni patur më parë! Sport, Filma, Programe për fëmije, Dokumentarë, kanale shqiptare, lajmesh e ndërkombëtare. Edhe në HD.   Dekoderin tokësor jua japim FALAS, thjesht duke bërë një abonim 3 mujor Familjar ose Premium. Prandaj, ejani sa më parë në dyqanet ...

Lexo më shumë

Njoftim

Të dashur fëmijë dhe prindër shoqërues!   DigitAlb ju falenderon për pjesmarrjen tuaj masive në audicionet shpalluara për emisionin më të ri në DigitAlb që pritet të nisë së shpejti.   Ishte shumë bukur t’ju mirëprisnim të gjithë ju që morët pjesë dhe të njiheshim me ju.   Shprehim keqardhjen që për shkak të numrit te madh te fëmijëve dhe kohës së kufizuar nuk arritëm t’ju takonim të gjithë.   Për momentin audicionet kanë përfunduar por nëse ju do e ndiqni emisionin tuaj dhe do ju pëlqejë, në vijim mund të ketë audicione të tjerë për të cilat do ju njoftojmë përsëri.   Na prisni!   Faleminderit!   DigitAlb JU do!

Lexo më shumë

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor. Deri në 15 Janar. 

Lexo më shumë

Dixhitalizimi i Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës

DigitAlb njofton se po përmbyllet Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve TeleviziveTokësore në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës e Durrësit.   Abonentët me DEKODER të vjetër SD të blerë para vitit 2011, duhet të paraqiten sa më parë në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb për të marr shërbimin, përndryshe nuk do të mund të shohin kanalet në frekuencat e reja.   Ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual.   Pas marrjes së software duhet të bëjnë Kërkim Automatik të Kanaleve. DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium.  

Lexo më shumë

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin