DigitAlb Express

Shërbimi më i shpejtë më i lirë dhe më profesional mbi të gjitha që ja vlen më tepër sepse të sjell DIGITALB direkt në shtëpi me të njëjtat çmime si në dyqan.

 

Tel: +355 694030030, +355 682033350

e-Mail: [email protected]

 

 

Shërbimi Express Ju Mundëson
Instalim antene satelitore në Tiranë 2.500 Lekë
Instalim antene tokesore në Tiranë 1.500 Lekë
Gjetje sinjali satelitor në Tiranë 1.200 Lekë
Gjetje sinjali tokësor në Tiranë (antenë qëndrore) 1.500 Lekë
Instalim antene satelitore jashte Tiranes 3.000 Lekë
Instalim tokesore jashte Tiranes 2.000 Lekë
Gjetje sinjali satelitor jashte Tiranes 1.500 Lekë
Gjetje sinjali tokësor jashte Tiranes 1.500 Lekë
Shërbim shtesë / orë pune 1.000 Lekë*

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin