OFERTAT

Këtë Fundvit, eja në DigitAlb dhe merr SuperOferten Festive që do t’jua bëj Festat akoma më të shndritshme me Uljet marramendese që arrijnë deri në 7,600 Lekë

ZGJIDH ABONIMIN TËND:

–  Paketa Fillestare Satelitore

–  Paketa Familjare Satelitore

–  Paketa Premium Satelitore

–  Paketa Familjare Tokësore

–  Paketa Premium Tokësore

 

Festo me Yjet!

WIN -WIN  në DigitAlb! Fito dyfish, nga Oferta:

Pajisu me Dekoder Satelitor ose Tokësor flyBOX + Kartën Smart
Abonohu në njërën nga Paketën Familjare ose Premium, nga 1-12 Muaj
Merr flyBOX satelitor ose tokësor me 30% Ulje Çmimi. Pra për vetëm 6,900 lekë
Sepse vetëm tek ne argetimi nuk ka fund.


 


PËRFITO NGA OFERTA E DEKODERIT TOKËSOR

 

Merr dekoderin T2 HD Falas!

Nëse abonoheni në njërën nga Paketat e Abonimit FAMILJARE ose PREMIUM,

për më shumë se 6 Muaj, atëherë e përfiton këtë dekoder Falas.

Nuk është pak, sepse PËRFITONI plot 3,900 lekë!

Çmimet e Paketave i gjeni këtu


SA SHUMË PËRFITON NGA OFERTA E flyBOX !

 

Nëse abonoheni në Paketën PREMIUM Satelitore ose Tokësore,

për më shumë se 9 Muaj, atëherë e përfitoni me 50% ulje.

Sa shumë PËRFITONI, plot 3,450 lekë!

Me flyBOX, keni Falas edhe POPCORN 

Çmimet e Paketave i gjeni këtu


OFERTA E HARD DISK

 

DigitAlb bën një SuperUlje për Hard Disk.

Tashmë e merrni me 50% Ulje, ose për vetëm 4,990 lekë!

Çfare ju duhet Hard Disk? Kliko këtu


OFERTA E POPCORN

 

Shijo POPCORN Falas.

Thjesht nëse keni abonim në njërën nga Paketat FAMILJARE apo PREMIUM

atëherë hyni në Botën e Madhe të POPCORN dhe zgjidhni të shihni Video on Demand, mijra programe, Falas.

Për më shumë informacion, kliko këtu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin