OTT

Live Stream, Catch-Up TV, VOD
Provo tani Aplikacionin DigitAlb

Regjistrohu

Ndrysho Fjalëkalimin

DigitAlb mund ta shihni deri në tre ekrane njëkohësisht -

SAMSUNG TV

LG TV

PHILIPS TV

Android TV

Android Box

Amazon Fire Tv

Android Tablet & Phone

iOS Tablet & Phone

SAMSUNG TV

LG TV

PHILIPS TV

Android TV

Android Box

Amazon Fire Tv

Android Tablet & Phone

iOS Tablet & Phone

Top Channel Top Channel 6+ Top News T RTSH Shqip My Music Klan Kosova Premium Channel Film Box Premium Dizi Klan Klan +6 Klan Plus Klan Macedonia Klan News Klan Music ABC Ora A2 CNN News 24 Fax News Ora News Scan Report TV Euronews Albania Syri RTV 21 Alsat M Kohavision TV T7 Zico TV First Channel Zjarr Panorama RTK1 ATV Dukagjini Kanal 10 TV 21 Star Plus RTSH1 RTSH Shkolle Fast and Fun Box Fight Box Docu Box MelodY TV Super Sonic TV STV Folk Dorcel TV Dorcel XXX Playboy X1 RTSH Sport

Shijoni në çdo kohë librarinë
më të pasur dhe cilësore
filma, seriale, dokumentarë…
të gjitha në shqip

Mos humb asgjë
nga programet e tua të preferuara
me shkoni 24 orë pas pa qenë nevoja të regjistroni

Jashtë Shqipërisë, nëpërmjet kontakteve të mëposhtme.

Kanada
Gjithe Kanadane: Tel: +16476278951 Dërgo Email
Vancouver Tel: +17785139591 Dërgo Email

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin