Pagesa me këste

Paketat 1 Vjeçare të Abonimit në DigitAlb, Fillestare, Familjare dhe Premium, mund ti paguani edhe me Këste 1 Mujore.

Nëse zgjidhni që në vend të Abonimeve me Parapagesë  në Paketat 1 apo 12 Mujore, të bëni Abonim 1 Vjeçar duke e paguar atë me këste mujore, ju Fitoni:

–          Nuk jeni të detyruar të paguani shuma të mëdhaja parash (në rastet kur bëni abonime afatgjata me parapagim)

–          Përfitoni edhe nga OFERTAT që serviren për abonimet 1 Vjeçare, edhe pse ju bëni pagesa 1 mujore.

–          Ju dhurohet POPCORN  dhe DIGITALB KUDO për 12 MUAJ.

  • Ku mund të nënshkruani kontratë dhe të bëni pagesat e kësteve?

-Në të gjitha dyqanet e DigitAlb

-Në çdo pikë Shitje apo Distributor të Autorizuar

-Prane bankave partnere për shërbimin me këste

-ONLINE:

Abonent i ri

Abonent

-Nëpërmjet bankës  nga ku kalon paga juaj, ashtu sic paguani edhe për shërbime të ngjashme ( pagesat për ujin pijshem apo energjine elekrike)

Pas nënshkrimit të Kontratës për pagesat me këste, nuk lind asnjë detyrim shtesë apo komision interesi për tu paguar.

 

NËNSHKRUAJ NË ÇDO KOHË NJË KONTRATË PËR PAGESA ME KËSTE DHE SHIJO GJITHÇKA QË TË OFRON DIGITALB!

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin