Popcorn

TELEFONONI NGA SHTëPIA

Kujdesi për Klientin :

  • Jashtë dhe brenda vendit
  • +355 42273075
  • +355 682088888
  • +355 692080000
  • Brenda vendit
  • +355 8004444

Ke flyBOX dhe nuk e ke të lidhur ende në internet?

Ke humbur vërtet shumë! Për një lidhje të thjeshtë teknike.

 

 

–     Mbi 3000 seriale

–     Mbi 2000 filma

–     Mbi 1500 dokumentarë

–     Kanali GOLD

–     Programe për fëmijë

–     Produksione nga Shqipëria

–     Produksione nga Kosova

Të gjitha programet në POPCORN janë të një cilësie shumë të mirë audiovizuale si dhe janë të përkthyera e të titruara në gjuhën shqipe.

Ke flyBOX dhe nuk e ke të lidhur ende në internet?

Ke humbur vërtet shumë! Për një lidhje të thjeshtë teknike.

 

E për më tepër, i sheh FALAS Video on Demand. Kur të duash e sa herë të duash.


Si ta lidhësh flyBOX me internet?

Shumë e thjeshtë:

  • Nëse ju është shfaqur në ekran një tabelë që ju lajmëron se dekoderi nuk është i lidhur me internet:

Shtyp “Konfiguro rrjetin”.

 

Shtyp “lidhje me tel”, nëse e keni të lidhur flyBOX me kabëll, ose “lidhje pa tel” nëse është i lidhur me wifi.


Gjeni rrjetin tuaj wifi.

Fusni password..

Më pas shtypni “u krye”.

Prisni afërsisht 10 minuta.

Shtypni VOD në telekomandë.

VOD-Internet.

Nëse del kjo Menu , flyBOX është I lidhur me internet.

Shijojeni!

Lidhja e internetit mund te bëhet duke shkuar në Menu e Flybox / Konfigurimet / Parametrat e sistemit / Parametrat e rrjetit, Zgjidhni mënyrën e lidhjes me rrjetin. Nëse e lidhni me Wifi, tek Parametrat e Wifi, Zgjidhni Rrjetin tuaj personal. Fusni password e Wifi. Me pas Testoni Internetin tek Konfigurimet, si dhe lidhjen me MW. Pasi ato të jenë OK, flyBOX juaj është i lidhur me internet.


PUSH VOD me Hard Disk.

Nese nuk keni internet ne shtepi, Lidhja e Hard Disk të DigitAlb me flyBOX, bën të mundur gjithashtu që të aksesoni shërbimin POPCORN nëpermjet Push VOD. Në Hard Disk hidhen nga DIGITALB, mbi 1000 Evente të ndryshme në vit.

Hard disk, ju mundëson shërbime të tjera ekstra:

 

TIMESHIFT – Bën “pause” një program të caktuar që jeni duke e parë dhe nuk doni ta humbisni nëse shkëputeni nga TV juaj. Më pas vijoni ta shihni atje ku e latë, duke shtypur  butonin “Play” në telekomandë.

 

PVR –  Rregjistroni dhe ruani në memorjen e Hard Disk, një program që jeni duke e parë. Ose prenotoni një rregjistrim të një programi që do të jetë në avancë, nëpërmjet Guidës së Programeve.

 

Programet e rregjistruara mund të qëndrojnë në Hard Disk, për sa kohë që të dëshironi. Ato edhe mund t’i fshini lehtësisht.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin