PROGRAMET

  • Të Gjitha
  • DOKUMENTAR
  • FILM
  • Kryesore
  • PËR FEMIJË
  • POPCORN
  • SERIAL TV / SHOW
  • SHQIP
  • SPORT
Tela për violinë, e martë, ora 21:00, T-HD+

Andoni një violinist i ri po studion seriozisht për konkursin e pranimit në Akademinë e Arteve. Por Kozmai, i ati i cili mendon se i biri s’mund ta fitojë konkursin ...

Shtëpia e dashurisë, e mërkurë – e enjte, ora 19:00, T-HD+

Si lindën strehat varfnore në Shqipëri, që shërbenin për të ushqyer jetimët, të vobektit, të pastrehët, të moshuarit? Si u zhvilluan dhe ndryshimet që pësuan përgjatë viteve? Falë fotove të ...

Kapedani, e diel, ora 16:00, T-HD+

Një nga filmat klasikë më të pëlqyer. Një komedi ku ironizohen zakonet e prapambetura që ulin vlerat e gruas. Xha Sulo është njeri me tradita. Ai s’mund ta durojë pushtetin ...

Orët heroike, e enjte, ora 23:00, Hits+

Bazuar në historinë e vërtetë të shpëtimit më të guximshëm të rojeve bregdetare amerikane. Në vitin 1952, një stuhi e fuqishme ndan më dysh një naftëmabjtëse, duke bllokuar 30 marinarë ...

Vampiri gënjeshtar, e shtunë, 18:30, Junior+

Vajza më e njohur e shkollës mendon se Dejvidi, një djalë vërtetë  i turpshëm është një vampir. Që nga ky cast ai do të marrë vemendjen e të gjithëve. Po ...

Mosbindja, e shtunë, ora 23:00, Autor+

Nga letërsia britanike e shekullit të XXI, vjen drama e një vajze hebreje që pasi mëson se i vdes babai, rikthehet në komunitetin nga u largua vite më parë si ...

Bota, e diel, ora 21:00, T-HD+

Bota, e diel, ora 21:00, T-HD

FILM, Kryesore, SHQIP

I përzgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në çmimet Oskar 2014! Shqipëria e ditëve të sotme. Në skajin e një ish-kënete thuajse të shkretuar, Juli, Nora dhe Beni punojnë së bashku ...

Unë di të thur, e diel, ora 23:00, Eurofilm+

Filmi rus. 20-vjeçarja Tania jeton në qytetin melankolik të San Petersburgut. Për t’i shpëtuar dhimbjes së përdtëshme dhe mungesës së një kuptimi për jetën e saj, merr një vendim drastik, ...

Për Marksin, e enjte, ora 23:00, Eurofilm+

Filmi rus. Bazuar në fakte reale të Rusisë së sotme. Një punëtor fabrike organizon një sindikatë për të mbrojtur të drejtat e punëtorëve. Nën kërcënime e shantazhe, ai do të ...

Marinsi 6, Popcorn+

Marinsi 6, Popcorn

FILM, Kryesore, POPCORN

Pasi humbet fronin e Atlantisit, Akuameni duhet t’i shpëtojë kërcënimit të një armiku të ri dhe të mësojë çdo të thotë të jesh hero, në mënyrë që të shpëtojë Ligën ...

Superheronjtë Lego: Akuameni – Zemërimi i Atlantikut, Popcorn+

Pasi humbet fronin e Atlantisit, Akuameni duhet t’i shpëtojë kërcënimit të një armiku të ri dhe të mësojë çdo të thotë të jesh hero, në mënyrë që të shpëtojë Ligën ...

Jeta e fundit, Popcorn+

Trevor Jackson. Risjellje e filmit me të njejtin titull të vitit 1972. Priest është tregtar droge, i ri, i suksesshëm, dhe i zhgënjyer me stilin e jetës. Ai planifikon një ...

Pa lënë gjurmë, Popcorn+

Ben Foster. Një veteran me stres posttraumatik dhe vajza e tij 13-vjeçare, prej vitesh bëjnë një jetë idilike, të fshehur në parkun e madh të Portlandit, larg qytetërimit. Por, një ...

55 shkallët, Popcorn+

Historia e jashtëzakonshme e një pacienteje me sëmundje psiqike dhe e avokates së saj, të cilat ngrenë padi që të sëmurët kompetentë të kenë të drejtë të vlerësojnë mjekimet ndërsa ...

Dafni dhe Velma, Popcorn+

Para se të bashkoheshin me grupin e Skubi dusë, Dafne dhe Velma studionin në të njëjtin gjimnaz. Vajzave u pëlqente të zgjidhnin mistere, ndaj kur studentët nisin të sillen si ...

Lojtari numër 1, Popcorn+

Bazuar në novelën e Ernest Cline. Në 2045-ën, bota vuan një realitet të egër. I vetmi shpëtim për njerëzimin ndodhet në botën vrituale të OASIS dhe tek një i ri ...

Gatime të shëndetshme, çdo të mërkurë, ora 21:00, Family-HD+

Njihuni me Ebën… Ajo është nga Islanda… Asaj i pëlqen të hajë ushqim që e bën të ndihet mirë… Ndaj Eba ka vendosur t’ju mësojë gatime të thjeshta, të shëndetshme ...

Aeroporti i kafsheve, çdo të premte, ora 17:00, Family-HD+

Ndiqni historitë e vërteta të kafshëve që duhet të kalojnë përmes ‘Kontrollit’, në aeroportin më të zhurmshëm në Angli – Hithrou… Në asnjë vend tjetë nuk mund të shikoni kaq ...

Hakmarrësit 3: Lufta e Pafundësisë, Popcorn+

Aleatët e superheornjëve duhet të sakrifikojnë gjithçja në përpjeke për të mposhtur të fuqishmin Thanos, para se sulmi i tij për shkatërrim dhe shfarosje, t’i japë fund universit   Regjia ...

Sezoni i mrekullisë, Popcorn+

Bazuar në historinë frymëzuese të ekipit të volejbollit të vajzave të West High School. Nën drejtimin e trajneres së tyre, ato do bashkohen për të fituar kampionatin, edhe pas humbjes ...

Personale, çdo të martë, ora 22:00, T-HD+

Personale, çdo të martë, ora 22:00, T-HD

Kryesore, SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Fatos Baxhaku, rrëfen karrierën e gjatë si gazetar dhe si e ndryshuan botëkuptimin e tij udhëtimet nëpër Shqipëri. Antorpologu Aleksandër Dhima tregon peripecitë e një fushe kryesisht të panjohur në ...

O sa mirë… Sezoni II, çdo të premte, ora 20:00, T-HD+

Një serial i prodhuar nga Digitalb… Me një kastë aktorësh më të njohurit nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia… Një shkollë me nxënës nga të gjitha trevat… Tirana, Prishtina, Gjakova, Drenica, ...

Ema një shtrigë ëndrrash, e hënë – e premte, 15:15, Junior+

Kur Ema dhe babai i saj shkojnë në një qytet të ri, ajo mendon se problemi kryesor është thjesht gjetja e shoqeve të reja, derisa fillon të kuptojë se ka ...

Fëmijët e dinë më mirë, Çdo të shtunë, ora 17:30, Bang Bang+

Fëmijët më të bukur, më kuriozë, më të zgjuar e më çamarrokë të Shqipërisë do të na dëshmojnë se gjërat e mëdha vijnë në paketime të vogla. Ata do të ...

Binjaket, Popcorn+

Binjaket, Popcorn

FILM, POPCORN

Lola Kirke, Zoë Kravitz. Një krim rrënqethës sprovon lidhjen e ndërlikuar midis një ylli hollivudi dhe asistenes së saj. Tek përpiqet të zbardhë misterin, asistentja duhet të përballet me kuptimin ...

The padre, Popcorn+

The padre, Popcorn

FILM, POPCORN

Nick Nolte, Tim Roth, Luis Guzmán. Një gjyqtar amerikan në pension dhe polici i punësuar prej tij, janë në ndjekje të 1 mashtruesi që hiqet si prift në Kolumbi. Kërkimi ...

Mosbindja, Popcorn+

Mosbindja, Popcorn

FILM, POPCORN

Rachel Weisz, Rachel McAdams. Një grua rikthehet në komunitetin fetar që e shmangu prej ndjenjave që kishte për shoqen e saj të fëmijërisë. Me ardhjen e saj, pasioni i tyre ...

Dashuri e verbër, e hënë – e premte, ora 16:00, Stinët+

Don Luis kërkon me ngulm që bashkëshortja t’i japë një trashëgimtar për mbiemrin e madh Okaranza, por Prudencia lind një vajzë, në dukje pa jetë. Mamia i jep një djalë ...

Mbrëmja e lojërave, Popcorn+

Jason Bateman, Rachel McAdams. Një grup miqsh që takohen çdo javë për lojra tavoline, nxiten nga vëllai i njërit prej tyre të bëjnë një lojë me banditë e policë të ...

Austini dhe Eli , e hënë – e premte, 18:10, Junior+

Austini është një Yll Rroku shumë i njohur… Eli është një kompozitore e turpshme… Miqtë e tyre më të mirë janë: një regjisor i cmendur dhe  producente shumë e zonja… ...

15:17 për Paris, Popcorn+

Me regji të Clint Eastwood. Historia e vërtetë 3 të rinjve amerikanë, të cilët penguan sulmin terrorist në trenin drejt Parisit, në 2015-ën. Miqësia e tyre e fortë ishte arma ...

Shirat e vjeshtës, e premte, ora 21:00, T-HD+

Në një kohë me shira të paparashikuara ndërpritet puna në digën e një hidroçentrali të rendësishëm dhe rrezikohet siguria e projektit. Gjithçka rëndon më shumë në kryeprojektuesin ing. Ilirin, i ...

Pa bërë zë, Popcorn+

John Krasinski, Emily Blunt. Një familje prej 4 personash duhet të jetojë në heshtje të plotë, pasi krijesa misterioze që gjuajnë për çdo gjë që bën zhurmë, kërcënojnë mbijetesën e ...

Mbretëresha e pokerit, e diel, ora 21:00, Hits+

Historia e vërtetë e Molly Bloom, mendjes që fshihej pas organizimit të lojës me ekskluzive të pokerit, ku luanin njerëz të rëndësishëm te Hollivudit, sportit…, por edhe mafja ruse.   ...

Lego DC Vajzat superheroina: Shkolla e super të këqijve, Popcorn+

Superheroinat zbulojnë një gjimnaz të ri, por shpejt kuptojnë që shkolla është për super të këqijtë. Ato bashkohen për të ndihmuar nxënësit që po përdoren nga shkolla e re për ...

Paul, Apostle of Christ, Popcorn+

Historia e Shën Palit, i cili, nga persekutori me famëkeq i krishterimit, kthehet në apostulin më me ndikim të Jezu Krishtit.   Regjia Andrew Hyatt Aktorë Jim Caviezel, James Faulkner, ...

Miqësi e re, Popcorn+

Denise Richards. Lili dëshpërohet kur mëson se verën do ta kalojë në fermën e hallës. Gjërat ndryshojnë pasi takon miq të rinj dhe një kalë me të cilin lidhet fort. ...

Pantera e zezë+

Pantera e zezë

FILM, POPCORN

Pas vdekjes së të atit, mbretit të Uakandës, Tiçalla rikthehet në vendlindje për t’u ulur në fronin e shtetit me teknologjinë më të avancuar. Por një armik i fuqishëm rishfaqet, ...

DEKALOGU KUQ E ZI, çdo të hënë, ora 20:00, T-HD+

Nga Prishtina në Tiranë, me probleme e situata nga më të ndryshmet, në të gjitha fushat e jetës, vijnë dhjetë episode humori mbarëkombëtar, me zgjidhje e zgjedhje origjinale shqiptare, të ...

Arapët e Veriut, e premte, ora 19:00, T-HD+

Ata janë dëshmitarët e fundit të një historie që ka filluar të harrohet. Arapët, si njihen ndryshe në gegërisht njerëzit me ngjyrë që mbërritën nga Afrika falë gjenisë lundruese të ...

Skuadra e drejtësisë: Vetëtima+

Vetëtima zgjohet një mëngjes dhe kupton se ka humbur një betejë midis Skuadrës së Drejtësisë dhe Xhokerit, dhe që çuditërisht nuk i ka më fuqitë e tij. Ai e gjen ...

Krijuesit e lojërave sezoni III, E hënë – e premte, Junior+

Ndonjëherë një ide e vogël, mund të të hapi dyert drejt sukseit të madh… Ndiqni aventurat e dy vajzave të vogla, por me një biznes të madh. Sepse me partnerët ...

Aventurat e Ted exploruesit dhe sekreti i mbretit Midas+

Ted Xhons, eksploruesi i famshëm kthehet sërish. Pasi zbuluan qytetin e lashtë të inakve dhe mbrojtën thesarin, Tedi, Sara, Xhefi dhe Belzoni, janë gati për një aventurë të re. Këtë ...

Të gjithë shenjtorë+

Bazuar në historinë e vërtetë të shitësit të kthyer në predikues Majkëll Spërlok, kishën e vogël që ai ishte urdhëruar për ta mbyllur, dhe një grupi emigrantësh. Së bashku ata ...

Blade Runner 2049+

Blade Runner 2049

FILM, POPCORN

Tre dekada pas ngjarjeve në filmit e parë, një ‘Blade Runner’ i ri, oficeri i policisë K, zbulon një sekret të harruar që rrezikon të shkatërrojë edhe atë pak shoqëri ...

Gjeneralët e Vdekur të Shqipërisë, e diel, ora 19:00, T-HD+

Historia e dështimit të realizimit në Shqipëri, të filmit Italo-Francez “Gjenerali i ushtrisë së vdekur” me skenar të Ismail Kadaresë sipas romanit me të njëjtin titull… Një dekadë përpjekjesh për të realizuar filmin që në vitin 1974 e deri në 1981, kur kjo marrëvshje u ndërpre në mënyre të njëanshme dhe pa shpjegim, sipas ...

Shëruesja Beatrizë+

Beatriza, është një emigrante nga një qytezë meksikane, që ka përdorur mirësinë e saj për të ndërtuar një karrierë si shëruese shpirtërore. Dag Strati, është një biznesmen i pamëshirshëm që ...

Batman dhe Harli Kuin+

Dredhëza Helmuese dhe Njeriu Floro, fillojnë një mision për të shpëtuar planetin tonë dhe për fat të keq edhe të eliminojnë shumicën e njerëzve në të. Për të shpëtuar njerëziminBatmani ...

Grindje dhe këngë+

Grindje dhe këngë

FILM, POPCORN

Ana dhe Beni, grinden pa pushim. Të këshilluar nga terapisti i tyre për të gjetur një zgjidhje, ata kujtohen për dashurinë që kanë për muzikën. Në një përpjekje të fundit ...

Një vazhdim i paleverdisshëm: E vërteta dhe pushteti+

Një dekadë pas ‘Një e vërtetë e paleverdisshme’, ish zëvendëspresidenti amerikan Al Gore, vazhdon luftën e palodhur duke udhëtuar nëpër botë për të trajnuar një ushtri aktivistësh dhe për të ...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin