PROGRAMET

  • Të Gjitha
  • DOKUMENTAR
  • FILM
  • Kryesore
  • PËR FEMIJË
  • POPCORN
  • SERIAL TV / SHOW
  • SHQIP
  • SPORT
Black-ish, çdo të shtunë e të diel, ora 20:00, Stinët+

Andre Dre’ Johnson është afro-amerikan, ka një punë të mirë, një familje të bukur dhe shtëpi në periferi. Por ai dyshon se kjo mënyrë jetese e ka zbehur identitetin e ...

Kongo, e diel, ora 21:00, Eurofilm+

Ata janë në një “mision paqeje” në Kongon lindore, ku konfliktet e armatosura janë jashtë vëmendjes botërore. Togerja Nikol Xiglër dërgohet në kampin gjerman për të zbardhur vetvrasjen e supozuar ...

Aventura të cmendura në Australi, çdo të premte, ora 17:00, Family-HD+

Aktori anglez Robson Green ka qenë gjithmonë i hipnotizuar nga Australia. Në këtë cikël dokumentar, ai nis një aventurë larg nga qyteti i madh dhe merr rrugët drejt tokës së ...

Garda e luanit, e hënë – e premte, ora 18:30, Çufo+

Njihuni me Kajonin, heroin tuaj më i ri. Ai është djali i të madhërishmit Mbretit Simba… Kajoni ka një mision: ai duhet të drejtojë miqtë e tij dhe sëbashku të ...

Elena e Avalorit, çdo të shtunë e të diel, ora 17:30, Bang Bang+

Kjo është aventura, më e bukur që keni parë. Njihuni me Elenën, një heroinë, e cila vendos të ndjekë zemrën. Një rebele e vërtetë, e cila do të përballet e ...

Urat më të mëdha të britanisë, e shtunë, ora 21:00, Shkencë+

Ura ikonike, të përhapura në peisazhet më dramatike, jo vetëm që kanë lidhur ishujt, por edhe e kanë bërë Britaninë të Madhe. Këto janë urat që njihen nëpër botë, të ...

Nëpër rrugë me Klinsmanin, çdo të shtunë, ora 20:00, T-HD+

Lojëra, Vox pop-e, Quize dhe te ftuar Vip cdo javë në emisionin më të ri argëtues në Digitalb, nga Klinsman Byku. Aty ku protagonistët e vërtetë do të jeni ju, ...

Kafshë amerikane, Popcorn+

Kafshë amerikane, Popcorn

FILM, Kryesore, POPCORN

Historia e pabesushme por e vërtetë e 4 shokëve të cilët vendosin që të mos bëjnë një jetë të zakonshme. Në vitin 2004, ata tentojnë të realizojnë një ndër grabitjet ...

Veshjet Shqiptare të Kosovës, e diel, ora 20:00, T-HD+

Historikisht veshja i plotësoi njeriut kërkesat më të domosdoshme për ta mbrojtur trupin nga ndikimet e jashtme klimatike ose nga rreziqet e tjera… Mirëpo, në rrugën e zhvillimit, veshja vazhdimisht ...

Tetëshja e Oushënit, Popcorn+

Pasi lirohet nga burgu, motra e mashtruesit legjendear Danny Ocean, rekruton një ekip prej 7 profesionistesh për të kryer grabitjen e shekullit në mbremjen e famshme Met Gala në Nju ...

Historia ime është kjo, çdo të premte, ora 20:00, T-HD+

Histori të vërteta njerëzore, rrëfyer nga aktorë profesionistë… Histori të jashtëzakonshme… Njerëz të jashtëzakonshëm… Zgjedhje të rënda: mes jetës e vdekjes, mes dashurisë dhe humbjes, mes njerëzores e të pamundurës… ...

Mision i pamundur 6: Pasojat, Popcorn+

I vënë përballë një vendimi të vështirë, Etan Hant zgjedh të shpëtojë ekipin e tij, në vend që të kryejë detyrën. Tani që armët nukleare janë në duar të gabuara, ...

Alfa, Popcorn+

Alfa, Popcorn

FILM, POPCORN

Në të kaluarën parahistorike, një i ri përpiqet të kthehet në shtëpi pasi u nda nga fisi i tij gjatë një gjuetie. Ai gjen një ujk të plagosur e të ...

Mirësevini në Uejn, e hënë – e premte, ora 18:30, Çufo+

Në godinën e famëshme ‘Uejn’ jetojnë tre miqtë e ngushtë: Hansi, Oli dhe Sara. Ata duhet të zbulojnë të gjithë sekretet e kësaj godine para se të jetë shumë vonë. ...

Gruaja që ecën përpara, Popcorn+

Piktorja Nju Jorkeze Catherine Weldon, udhëton drejt Dakotës në vitet 1880, për të pikturuar portretin një udhëheqësi të madh indian. Ajo do të bëhet përkrahëse e të drejtave të fisit ...

Pinguinët e Madagaskarit, çdo të shtunë – të diel, ora 18:30, Çufo+

Kovalsi, Riko, Ushtari dhe Skiper; katër pinguinët e famshëm të Madagaskar rikthehen me aventura të reja… Ata janë shumë të ndryshëm nga njëri – tjetri, por kanë një të përbashkët: ...

Hekurudhat që ndërtuan Britaninë, çdo të shtunë, ora 21:00, Shkencë+

Mendojmë që jetojmë në një epokë të zhvilluar nga kompjuteri, me celularë dhe Internet, por në fakt shpikja e hekurudhave ka qenë ajo që e ka bërë Britaninë të madhe. ...

Vënësi i drejtësisë 2, Popcorn+

Robert McCall ka ndihmuar gjithmonë në mënyrë të vendosur të shfrytëzuarit dhe të shtypurit të gjejnë drejtësi, por kësaj here çështja është personale!   Regjia Antoine Fuqua Aktorë Denzel Washington, ...

Benvenuti al centro, çdo të shtunë dhe të diel, ora 20:00, Stinët+

Manueli ka një jetë të ndërlikuar. Mes grindjeve me gruan, ngacmimeve të shefes dhe halleve me femijët, ai lë gjithçka për të filluar një jetë të re. Në këtë moment ...

Bukuritë e fshehura të Italisë, çdo të diel, 20:00, Natyra+

Një udhëtim për të zbuluar qytete të pasura me traditë të lashtë, ku sekretet e kuzhinës së shijshme vendase, zanatet tradicionale dhe muzika popullore ruhen nga brezi në brez… E ...

Zemrat rrahin fort, Popcorn+

Kur kënga e tyre bëhet e famashme brenda natës, një baba i ve dhe vajza e tij, nisin një udhëtim dashurie, familjeje dhe vetzbulimi nëpërmjet muzikës së tyre.   Regjia ...

Pulëbardha, Popcorn+

Bazuar në dramë e famshme të Anton Çehov. Një shqyrtim mbi natyrën obsesive të dashurisë, marrëdhënieve të ndërlikuara prindër-fëmijë dhe vlerën e jashtëzakonshme e të mundimshme të artit.   Regjia ...

Mosha e dëlirësisë, Popcorn+

Erika, një adoleshente rebele, josh burra dhe i zhvat para që i duhen për të nxjerrë të atin nga burgu. Kur i dashuri i të ëmës dhe i biri i ...

Xhesi, e hënë – e premte, 18:30, Junior+

Ne të gjithë kemi nevojë për dikë që beson tek ne. Familja Ross ka Xhessin. Ajo I mbron ata, i ngushëllon dhe mbi të gjitha i mëson të jenë të ...

Hotel Transilvania 3, Popcorn+

Drakula bie në dashuri me kapitenen e kroçerës ku po kalon pushimet me familjen dhe miqtë, por Mavis zbulon se ajo është realisht stër-stër mbesa e Abraham Van Helsing, armikut ...

Shpirti i festës, Popcorn+

Pasi i shoqi e braktis, shtëpiakja Deana vendos përfundojë fakultetin, në të njëjtin universitet ku studion e bija. Tek përqafon lirinë, argëtimin dhe djemtë e kampusit, ajo do të gjejë ...

Marinsi 6, Popcorn+

Marinsi 6, Popcorn

FILM, POPCORN

Pasi humbet fronin e Atlantisit, Akuameni duhet t’i shpëtojë kërcënimit të një armiku të ri dhe të mësojë çdo të thotë të jesh hero, në mënyrë që të shpëtojë Ligën ...

Superheronjtë Lego: Akuameni – Zemërimi i Atlantikut, Popcorn+

Pasi humbet fronin e Atlantisit, Akuameni duhet t’i shpëtojë kërcënimit të një armiku të ri dhe të mësojë çdo të thotë të jesh hero, në mënyrë që të shpëtojë Ligën ...

Jeta e fundit, Popcorn+

Trevor Jackson. Risjellje e filmit me të njejtin titull të vitit 1972. Priest është tregtar droge, i ri, i suksesshëm, dhe i zhgënjyer me stilin e jetës. Ai planifikon një ...

Pa lënë gjurmë, Popcorn+

Ben Foster. Një veteran me stres posttraumatik dhe vajza e tij 13-vjeçare, prej vitesh bëjnë një jetë idilike, të fshehur në parkun e madh të Portlandit, larg qytetërimit. Por, një ...

55 shkallët, Popcorn+

Historia e jashtëzakonshme e një pacienteje me sëmundje psiqike dhe e avokates së saj, të cilat ngrenë padi që të sëmurët kompetentë të kenë të drejtë të vlerësojnë mjekimet ndërsa ...

Dafni dhe Velma, Popcorn+

Para se të bashkoheshin me grupin e Skubi dusë, Dafne dhe Velma studionin në të njëjtin gjimnaz. Vajzave u pëlqente të zgjidhnin mistere, ndaj kur studentët nisin të sillen si ...

Lojtari numër 1, Popcorn+

Bazuar në novelën e Ernest Cline. Në 2045-ën, bota vuan një realitet të egër. I vetmi shpëtim për njerëzimin ndodhet në botën vrituale të OASIS dhe tek një i ri ...

Aeroporti i kafsheve, çdo të premte, ora 17:00, Family-HD+

Ndiqni historitë e vërteta të kafshëve që duhet të kalojnë përmes ‘Kontrollit’, në aeroportin më të zhurmshëm në Angli – Hithrou… Në asnjë vend tjetë nuk mund të shikoni kaq ...

Hakmarrësit 3: Lufta e Pafundësisë, Popcorn+

Aleatët e superheornjëve duhet të sakrifikojnë gjithçja në përpjeke për të mposhtur të fuqishmin Thanos, para se sulmi i tij për shkatërrim dhe shfarosje, t’i japë fund universit   Regjia ...

Sezoni i mrekullisë, Popcorn+

Bazuar në historinë frymëzuese të ekipit të volejbollit të vajzave të West High School. Nën drejtimin e trajneres së tyre, ato do bashkohen për të fituar kampionatin, edhe pas humbjes ...

O sa mirë… Sezoni II, çdo të premte, ora 20:00, T-HD+

Një serial i prodhuar nga Digitalb… Me një kastë aktorësh më të njohurit nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia… Një shkollë me nxënës nga të gjitha trevat… Tirana, Prishtina, Gjakova, Drenica, ...

Ema një shtrigë ëndrrash, e hënë – e premte, 15:15, Junior+

Kur Ema dhe babai i saj shkojnë në një qytet të ri, ajo mendon se problemi kryesor është thjesht gjetja e shoqeve të reja, derisa fillon të kuptojë se ka ...

Binjaket, Popcorn+

Binjaket, Popcorn

FILM, POPCORN

Lola Kirke, Zoë Kravitz. Një krim rrënqethës sprovon lidhjen e ndërlikuar midis një ylli hollivudi dhe asistenes së saj. Tek përpiqet të zbardhë misterin, asistentja duhet të përballet me kuptimin ...

The padre, Popcorn+

The padre, Popcorn

FILM, POPCORN

Nick Nolte, Tim Roth, Luis Guzmán. Një gjyqtar amerikan në pension dhe polici i punësuar prej tij, janë në ndjekje të 1 mashtruesi që hiqet si prift në Kolumbi. Kërkimi ...

Mosbindja, Popcorn+

Mosbindja, Popcorn

FILM, POPCORN

Rachel Weisz, Rachel McAdams. Një grua rikthehet në komunitetin fetar që e shmangu prej ndjenjave që kishte për shoqen e saj të fëmijërisë. Me ardhjen e saj, pasioni i tyre ...

Dashuri e verbër, e hënë – e premte, ora 16:00, Stinët+

Don Luis kërkon me ngulm që bashkëshortja t’i japë një trashëgimtar për mbiemrin e madh Okaranza, por Prudencia lind një vajzë, në dukje pa jetë. Mamia i jep një djalë ...

Mbrëmja e lojërave, Popcorn+

Jason Bateman, Rachel McAdams. Një grup miqsh që takohen çdo javë për lojra tavoline, nxiten nga vëllai i njërit prej tyre të bëjnë një lojë me banditë e policë të ...

15:17 për Paris, Popcorn+

Me regji të Clint Eastwood. Historia e vërtetë 3 të rinjve amerikanë, të cilët penguan sulmin terrorist në trenin drejt Parisit, në 2015-ën. Miqësia e tyre e fortë ishte arma ...

Pa bërë zë, Popcorn+

John Krasinski, Emily Blunt. Një familje prej 4 personash duhet të jetojë në heshtje të plotë, pasi krijesa misterioze që gjuajnë për çdo gjë që bën zhurmë, kërcënojnë mbijetesën e ...

Lego DC Vajzat superheroina: Shkolla e super të këqijve, Popcorn+

Superheroinat zbulojnë një gjimnaz të ri, por shpejt kuptojnë që shkolla është për super të këqijtë. Ato bashkohen për të ndihmuar nxënësit që po përdoren nga shkolla e re për ...

Paul, Apostle of Christ, Popcorn+

Historia e Shën Palit, i cili, nga persekutori me famëkeq i krishterimit, kthehet në apostulin më me ndikim të Jezu Krishtit.   Regjia Andrew Hyatt Aktorë Jim Caviezel, James Faulkner, ...

Miqësi e re, Popcorn+

Denise Richards. Lili dëshpërohet kur mëson se verën do ta kalojë në fermën e hallës. Gjërat ndryshojnë pasi takon miq të rinj dhe një kalë me të cilin lidhet fort. ...

Pantera e zezë+

Pantera e zezë

FILM, POPCORN

Pas vdekjes së të atit, mbretit të Uakandës, Tiçalla rikthehet në vendlindje për t’u ulur në fronin e shtetit me teknologjinë më të avancuar. Por një armik i fuqishëm rishfaqet, ...

DEKALOGU KUQ E ZI, çdo të hënë, ora 20:00, T-HD+

Nga Prishtina në Tiranë, me probleme e situata nga më të ndryshmet, në të gjitha fushat e jetës, vijnë dhjetë episode humori mbarëkombëtar, me zgjidhje e zgjedhje origjinale shqiptare, të ...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin