Nga Struga në Tiranë, artistët e vegjël të Teatrit Poshka erdhën dhe vizituan nga afër shtëpinë e DigitAlb, ku ishin edhe të ftuar specialë në emisionin #TAG në My Music me Elona Duron dhe Xhesika Trolën.

 

Teatri Poshka, i vetmi në Strugë, është themeluar në vitin 2007 nga Olsa dhe Xhelo Poshka. Në 6 vitet e fundit, ky teatër ka organizuar festivalin ndërkombëtar artistik “K’tu Fest” me president nderi, aktorin e njohur Robert Ndrenika. DigitAlb ka fituar në edicionin e dytë të “K’tu Fest” çmimin “Ars Gratia Artis” me motivacionin “Ngritje të Vetëdijes Kombëtare dhe Bashkim të Shqiptarëve”.

Sa të lezetshëm. Këta bukuroshë të vegjël janë nxënës të klasës së parë të shkollës Metronomi School Tirana dhe vizituan nga afër shtëpinë e DigitAlb. Për ta bërë edhe më të bukur këtë eksperiencë unike, vogëlushët ishin të ftuar në emisionin #TAG në My Music me Elona Duron, ku kënduan e recituan këngët e vjershat që kanë mësuar në shkollë.

 

Metronomi School Tirana operon si Shkollë e Përgjithshme prej më shumë se 10 vitesh, në bazë të programit të Minisrisë së Arsimit dhe Sportit, me drejtim artistik. Në ambjente tejet të veçanta, përpos mësimit të përgjithshëm, Metronomi ofron klasa të aktrimit, baletit, pianos, kantos, etj.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin