PROGRAMET

5 herë Jo, VOD


Në televizionin më të madh në vend, do të realizohet një program i ri, shumë i rëndësishëm. Jora (Bora Zemani) është në garë me Klarën (Egla Ceno), një tjetër producente e televizionit. Të dyja janë të gatshme të bëjnë gjithçka për të fituar projektin. Jora dhe stafi i saj mendojnë se një armë e fortë për të fituar, mund të jetë Gjergji (Donald Veshaj), një regjisor shqiptar i cili prej vitesh jeton dhe punon me sukses ne Vienë. Në udhëtimin e organizuar nga pronari i televizionit (Agron Llakaj) për të gjithë stafin, ku do të shpallet edhe fituesja e projektit, Jora dhe Gjergji do të përfshihen në një rrugëtim plot aventura, intriga dhe emocione të forta, të cilat do ta çojnë Jorën përballë një zgjedhjeje.

 

Regjia

Erjon Bubullima

Aktorë

Bora Zemani, Donald Veshaj, Agron Llakaj, Egla Ceno, Mehmet Xhelili, Xhejni Fana etj

 

Zhanri

Komedi | Shqip

 

Viti i Prodhimit

2023

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

Në çdo kohë ne VOD

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin