Për të sfiluar në tapetin e kuq të natës më të madhe të muzikës, Jennifer Lopez zgjodhi një “look” vërtet të ekzagjeruar. Fustani i bardhë i stolisur me gurë të çmuar, i “Ralph & Russo”, ishte kombinuar me një kapele gjigante, e cilësuar si më e madhja që është vënë ndonjëherë për të parakaluar në “Grammy Awards”.

Pasi pozoi me partnerin Alex Rodriguez, JLo ndaloi për të bërë disa foto me Lady Gaga-n, duke u dhuruar fansave dhe publikut të pranishëm, momentin më magjik të kësaj ceremonie.

 

View this post on Instagram

 

We stan @ladygaga & @jlo ???????? !!! ????: @gettyimages

A post shared by POPSUGAR (@popsugar) on Feb 10, 2019 at 6:59pm PST

 

View this post on Instagram

 

Me and my bestie entering the party. Entrance goals! #grammys #ladygaga #jlo

A post shared by Cosmopolitan UK (@cosmopolitanuk) on Feb 11, 2019 at 12:09am PST

Source: Tendence